doğal meme büyütme

Kadınların daha estetik ve daha çekici görünmek için bir takım konulara dikkat ettikleri aşikârdır. Örnek olarak göğüs büyüklüğü bu anlamda fazlası ile değer taşır. Çünkü bir kadının güzel ve hoş olmasında göğüs büyüklüğü zaman zaman öne çıkar. Bu nedenle de meme büyütme olarak bilinen bu konu için çeşitli teknikler geliştirilmiştir. Ancak doğallığından taviz vermek istemeyen kadınlar doğal meme büyütme yöntemlerini araştırırlar.

Çeşitli estetik ameliyatlara ya da silikon takılmalarına temas etmeden doğal yollar ile göğüslerini büyük hale getirmek isteyen kadınlar yüzyıllardır bu doğal meme büyütme yöntemlerinin arayışına girmişlerdir. Peki, doğal yollarla göğüs büyütme yöntemleri nelerdir? Kadınlar hangi yöntemlerle göğüslerini büyütmelidirler?

Göğüs Egzersizleri Denenebilir

Kadınların göğüslerini doğal yollar ile büyütmek istemelerinin ardından ilk başvurdukları yöntem göğüs egzersizleri olmaktadır. Hem daha düzgün ve estetik bir şekil verilebilmesinden kaynaklı olarak, hem de daha dolgun bir görünüm sağlayabilmek açısından bu yöntem tercih edilir. Elbette ki göğüs egzersizleri arasında da öne çıkan bazı noktalar vardır. En çok kullanılan yöntem ise göğüs kası yapmaya yarayan bench press uygulamasıdır.

Bench press yapmak için bir takım özellikli aletlerden istifade edilebilir. Göğüs kaslarının bir miktar gelişmesi ile göğüslerin biraz daha öne çıkması ve hacimli durması sağlanır. Bundan dolayı da söz konusu yöntem tercih edilir. Ancak bu egzersiz esnasında kaslarınızı gereksiz yere yormadığınızdan ve barı tam olarak ileri ittiğinizden emin olmak şarttır.

Hormon Kontrolü

Kadınların göğüs büyüklükleri için hormonlar elbette ki baş aktörlerdir. Çünkü vücudun aldığı şekil, göğüslerin hacmi ve büyüklüğü gibi konular doğrudan vücudun hormonlarına bağlıdır. Genç yaşlarda yüksek miktarlarda üretilen bu hormonlar ergenliğin ardından daha az üretilirler.

Her ne kadar büyüme hormonu, prolaktin ya da östrojen gibi hormonların dışarında takviye edilmesi mümkünse de uzmanlar bu durumların yan etkilerine dem vurarak bu şekilde hormon alınmasını önermemektedirler. İşte bunun için de vücudun kendi hormonlarını kendisi üretmesi istenir.

Doğal beslenerek, genetiği değiştirilmiş gıdalardan uzak durarak, kimyasal maddelerden mümkün olduğunca kaçınarak hormonların üretilmesinin artmasını ve göğüslerin de bu şekilde büyümesini sağlamak olasıdır.

Doğal Bitkilerin Kullanılması

Kozmetik ya da ilaç sektöründen de bilindiği üzere bitki özleri insan sağlığı açısından fazlası ile öne çıkan maddelere sahiptir. Bu noktada meme büyütme için de doğal yollara başvurulması ve bitkilerden yararlanılması denenmiştir.

Kızıl yonca gibi, sabal meyvesi ya da çemen otu gibi seçenekler ile göğüsler istenilen büyüklüğe getirilebilir denmektedir. Ancak bunların yan etkileri tam olarak bilinmediği ve tıbbi olarak ispatlanmadığı için önermiyorum.

En iyi meme büyütme yöntemi halen silikonla meme büyütmedir. Doğal meme büyütme denince ise doğal görünümlü olması kastedilmektedir aslında.

Sonuç olarak; meme büyüklüğü tamamen genetik bir durumdur. Silikon protez veya memeye yağ enjeksiyonu gibi cerrahi girişimler dışında kişiyi tatmin edecek ve doğal diye tanımlanabilecek bir yöntem yok. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizi 0 212 2967878 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here